Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Tag
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Node
et: Postitus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Vote
et: Hääleta

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Function
et: Funktsioon

en: Rules
et: Reeglid

en: Entity
et: Olem

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: The unique ID of the user account.
et: Kasutajakonto unikaalne ID.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: The user ID.
et: Kasutaja ID.
