Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Tag
eu: Etiketa

en: Date
eu: Data

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Function
eu: Funtzioa

en: Rules
eu: Erregelak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Value type
eu: Balio mota

en: Vote results
eu: Bozkaren emaitzak
