Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Tag
fi: Tagi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Comment
fi: Kommentti

en: Vote
fi: Äänestä

en: Operator
fi: Operaattori

en: Function
fi: Funktio

en: Rules
fi: Säännöt

en: equals
fi: yhtä kuin

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: No description
fi: Ei kuvausta

en: Value type
fi: Arvon tyyppi

en: The unique ID of the user account.
fi: Käyttäjätilin yksilöllinen ID.

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: The comparison operator.
fi: Vertailuoperaattori.

en: Data value
fi: Tietoarvo

en: The value to compare the data with.
fi: Arvo johon tietoa vertaillaan.

en: is lower than
fi: On pienempi kuin

en: The user ID.
fi: Käyttäjän ID.
