Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Tag
lt: Žymė

en: Date
lt: Data

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Node
lt: Mazgas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Entity
lt: Esybė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID
