Voting Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Date
mr: दिनांक

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Vote
mr: मत

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
