Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Date
nn: Dato

en: User
nn: Brukar

en: Comment
nn: Kommentar

en: Vote
nn: Stem

en: No description
nn: Ingen beskriving
