Voting Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Date
ps: نيټه

en: User
ps: غړی

en: Comment
ps: تبصره
