Voting API (7.x-2.11) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Points
bg: Точки

en: Never
bg: Никога

en: Appearance
bg: Теми

en: Votes
bg: Гласа
