Voting API (7.x-2.11) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Never
eo: Neniam

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Votes
eo: Voĉdonoj
