Voting API (7.x-2.11) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Never
km: កុំ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Votes
km: ការ​បោះឆ្នោត​

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន
