Voting API (7.x-2.11) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Tag
ku: تاگ

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Votes
ku: ده‌نگ

en: Function
ku: فرمان

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە
