Voting API (7.x-2.11) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Value
th: ค่า

en: all
th: ทั้งหมด

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Votes
th: คะแนนโหวต

en: Immediately
th: ตอบกลับทันที

en: Current user
th: ผู้ใช้ปัจจุบัน
