Voting API (7.x-2.12) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: all
lv: visi

en: Tag
lv: Birka

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Voting
lv: Balsošana

en: Never
lv: Nekad

en: Percent
lv: Procenti

en: Appearance
lv: Izskats

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Votes
lv: Balsis

en: Function
lv: Funkcija

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Value type
lv: Vērtības veids
