Voting API (7.x-2.13) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: General
bn: সাধারণ

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
