Voting API (7.x-2.13) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: User
hy: Օգտագործող

en: Never
hy: Երբեք

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Uses
hy: Օգտագործում
