Voting API (7.x-2.13) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: all
pl: wszystkie

en: User
pl: Użytkownik

en: Points
pl: Punkty

en: Voting
pl: Ocena

en: Never
pl: Nigdy

en: Percent
pl: Procent

en: General
pl: Ogólne

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Number of votes
pl: Liczba głosów

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Votes
pl: Głosy

en: Function
pl: Funkcja

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: Do it!
pl: Zrób to!

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: Value type
pl: Typ wartości

en: Generate votes
pl: Generuj głosy

en: Vote results
pl: Wyniki głosowania
