Voting API (7.x-2.14) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Never
is: Aldrei

en: Appearance
is: Útlit

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Votes
is: Atkvæði
