Voting API (7.x-2.14) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: User
mr: सदस्य

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: Votes
mr: मते
