Voting API (7.x-2.14) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ
