Voting API (7.x-2.15) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Appearance
mn: Харагдац

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Votes
mn: Саналууд

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч
