Voting API (7.x-2.16) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Tag
az: Teq

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Never
az: Heç vaxt

en: General
az: Əsas

en: Appearance
az: Görünüş

en: IP Address
az: İP ünvan

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Value type
az: Qiymət növü
