Voting API (7.x-2.16) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Never
gu: કદી નહી

en: General
gu: સામાન્ય

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Votes
gu: મત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
