Voting API (7.x-2.16) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Value
uk: Значення

en: all
uk: все

en: Tag
uk: Теґ

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Points
uk: Пунктів

en: Voting
uk: Голосування

en: Never
uk: Ніколи

en: Percent
uk: Відсоток

en: Voting API
uk: API голосувань

en: General
uk: Загальне

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Appearance
uk: Вигляд

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Votes
uk: Голоси

en: Function
uk: Функція

en: Immediately
uk: Негайно

en: Do it!
uk: Зробити!

en: Vote tallying
uk: Підрахунок голосів

en: On high-traffic sites, administrators can use this setting to postpone the calculation of vote results.
uk: На високонавантажених сайтах, адміністратори можуть використати ці параметри для відкладеного обрахунку результатів голосувань

en: Tally results whenever a vote is cast
uk: Підрахунок результатів під час додавання голосу

en: Tally results at cron-time
uk: Підрахунок голосів cron-ом

en: Provides a shared voting API for other modules.
uk: Надає доступ до API голосувань для інших модулів

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Value type
uk: Тип значення

en: Anonymous vote rollover
uk: Повторювання анонімних голосувань

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
uk: Кількість часу, що мине перед тим, як два анонімних голоси з одного комп'ютера вважатимуться різними. Вибір "ніколи" дозволятиме накрутки, але надасть можливість багатьом анонімним користувачам на одному комп'ютері (наприклад, відвідувачам інтернет-кафе) брати участь у голосуваннях.

en: Do not tally results automatically: I am using a module that manages its own vote results.
uk: Не рахувати голоси автоматично: Я використовую модуль, що керує сам результатами голосувань

en: Which node types should receive votes?
uk: Які типи матеріалів мають отримати голоси?

en: What type of votes should be generated?
uk: Які типи голосів мають бути згенеровані?

en: Delete existing votes before generating new ones.
uk: Видалити існуючих голосів перед генерацією нових.

en: Average vote
uk: Середній голос

en: Generate votes
uk: Генерація голосів

en: Generate a given number of votes on site content. Optionally delete existing votes.
uk: Генерувати вказану кількість голосів на матеріалі сайту. За бажанням видалити існуючі голоси.

en: Restrict to current user
uk: Обмежити для поточного користувача

en: Percentage (Fivestar style)
uk: Процент (стиль Fivestar)

en: Point-based (Digg style)
uk: Бали (стиль Digg)

en: Generating @vtype votes for @etype entities.
uk: Генерування голосування @vtype для сутності @etype.

en: Rebuilt voting results for @type votes.
uk: Перебудувати результати голосування для @type.

en: Rebuilt all voting results.
uk: Перебудувати результати всіх голосувань.

en: Updated VotingAPI table structure.
uk: Оновлено структуру таблиці VotingAPI.

en: Administer Voting API
uk: Адміністрування API Голосувань
