Voting API (7.x-2.4-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Never
ast: Nunca

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Votes
ast: Votos

en: Function
ast: Función
