Voting API (7.x-2.4-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Percent
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು
