Voting API (7.x-2.4-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Timestamp
id: Cap waktu

en: User
id: Pengguna

en: Voting
id: Pengundian

en: Never
id: Tidak sekali-kali

en: Votes
id: Undian

en: Current user
id: Pengguna semasa
