Voting API (7.x-2.5) - en to hu translation catalogue (69 entries)

en: Value
hu: Érték

en: all
hu: mind

en: Tag
hu: Címke

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Points
hu: Pontok

en: Voting
hu: Szavazás

en: Never
hu: Soha

en: Percent
hu: Százalék

en: Voting API
hu: Szavazás API

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Number of votes
hu: Szavazatok száma

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Votes
hu: Szavazatok

en: Function
hu: Függvény

en: comments
hu: hozzászólások

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Do it!
hu: Gyerünk!

en: Vote tallying
hu: Szavazatszámlálás

en: On high-traffic sites, administrators can use this setting to postpone the calculation of vote results.
hu: Ezt a beállítást nagy forgalmú oldalak adminisztrátorai használhatják a szavazati eredmények számolásának elhalasztására.

en: Tally results whenever a vote is cast
hu: Eredmények ellenőrzése a szavazat beküldésekor

en: Tally results at cron-time
hu: Eredmények ellenőrzése az időzített feladatok futásakor

en: Provides a shared voting API for other modules.
hu: Egy megosztott szavazási API-t biztosít más modulok számára.

en: nodes
hu: tartalmak

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: Vote tag
hu: Szavazat címke

en: Value type
hu: Értéktípus

en: Anonymous vote rollover
hu: Be nem jelentkezett felhasználók szavazatainak göngyölítése

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
hu: Mennyi időnek kell eltelnie, mielőtt ugyanarról a számítógépről beküldött két, be nem jelentkezett felhasználótól érkező szavazat egyedinek tekinthető. A „soha” beállítás meggátolja a kettős szavazást, de ezáltal lehetetlenné teszi, hogy ugyanarról a számítógépről több be nem jelentkezett felhasználó (például internet kávézók ügyfelei) szavazatot küldjön.

en: Do not tally results automatically: I am using a module that manages its own vote results.
hu: Az eredmények egyeztetése nem automatizálható, mert saját szavazatkezelő modul van használatban.

en: Which node types should receive votes?
hu: Melyik tartalomtípusoknál lehessen szavazni?

en: What type of votes should be generated?
hu: Milyen típusú szavazatok legyenek létrehozva?

en: Delete existing votes before generating new ones.
hu: Létező szavazatok törlése az újak létrehozása előtt.

en: Normal vote
hu: Normál szavazat

en: The default tag for votes on content. If multiple votes with different tags are being cast on a piece of content, consider casting a "summary" vote with this tag as well.
hu: Az alapértelmezés szerinti címke a tartalommal kapcsolatos szavazatoknál. Ha többszörös szavazatokat különböző címkékkel adnak le a tartalom egy részén, akkor ezzel a címkével is ad egy azonnali szavazatot.

en: Votes in a specific range. Values are stored in a 1-100 range, but can be represented as any scale when shown to the user.
hu: Adott tartománybeli szavazat. Értéke: 1-100 tartományban tárolva felhasználónak is megjeleníthető, számára értelmezhető formátumban.

en: Votes that contribute points/tokens/karma towards a total. May be positive or negative.
hu: A végösszesenben megjelenő pontok / vezérjelek / szavazati értékek. Pozitív vagy negatív is lehet.

en: The number of votes cast for a given piece of content.
hu: Adott témára érkező szavazatok száma.

en: Average vote
hu: Átlagos szavazat

en: The average vote cast on a given piece of content.
hu: Adott témára érkező szavazatok átlaga.

en: Total score
hu: Összpontszám

en: The sum of all votes for a given piece of content.
hu: Adott témára érkező összes szavazat száma.

en: Generate votes
hu: Szavazatok létrehozása

en: Generate a given number of votes on site content. Optionally delete existing votes.
hu: Meghatározott számú szavazatot hoz létre valamely témához. Használatával a korábbi szavazatok is törölhetők.

en: Vote results
hu: Szavazat eredmények

en: The value of an individual cast vote.
hu: Egy egyénileg beküldött szavazat értéke.

en: The nature of the vote being cast (points, percentage, etc).
hu: A beküldött szavazat természete (pontok, százalék, stb.).

en: An optional tag to group multi-criteria votes.
hu: Egy nem kötelező címke a többszörös feltételű szavazatok csoportosítására.

en: The user who cast the vote.
hu: A szavazatot beküldő felhasználó.

en: Individual voter
hu: Egyéni szavazó

en: Restrict votes to those cast by the current user.
hu: Szavazatok korlátozása az aktuális felhasználó által beküldöttekre.

en: The IP address of the user who cast the vote.
hu: A szavazatot beküldő felhasználó IP-címe.

en: The time the vote was cast.
hu: A szavazat beküldésének ideje.

en: The nature of the results in question (points, percentage, etc).
hu: A kérdéses eredmények természete (pontok, százalék, stb.).

en: An optional tag to group multi-criteria results.
hu: Egy nem kötelező címke a többszörös feltételű eredmények csoportosítására.

en: The aggregate function used to calculate the result.
hu: Az eredmény kiszámítására használt összesítő függvény.

en: The time the results were calculated.
hu: Az eredmények számításának ideje.

en: Display %display defines a VotingAPI vote relationship, but does not restrict the relationship data. This may result in duplicate entries in the resulting view.
hu: %display képernyő meghatároz egy <em>VotingAPI</em> szavazat kapcsolatot, de nem korlátozza a kapcsolati adatot. Ez többszörös bejegyzéseket okozhat az eredménynézetben.

en: Display %display defines a VotingAPI results relationship, but does not restrict the relationship data. This may result in duplicate entries in the resulting view.
hu: %display képernyő meghatároz egy <em>VotingAPI</em> szavazat kapcsolatot, de nem korlátozza a kapcsolati adatot. Ez többszörös bejegyzéseket okozhat az eredménynézetben.

en: Default appearance
hu: Alapértelmezés szerinti megjelenés

en: No filtering
hu: Nincs szűrés

en: Data filters
hu: Adatszűrők

en: For each piece of content, many pieces of voting data may be saved. Use these options to specify exactly which types should be available via this relationship. <strong>Warning!</strong> Leaving any of these filters empty may result in multiple copies of each piece of content being displayed in listings.
hu: A tartalom mindegyik darabjához több szavazatdarabot el lehet menteni. Ezekkel a lehetőségekkel azt lehet kimondottan megadni, hogy mely típusok legyenek elérhetőek ezzel a kapcsolattal. <strong>Figyelem!</strong> Bármely szűrő üresen hagyása azt eredményezheti, hogy a tartalom minden része többször jelenik meg a tartalmak listájában.

en: Aggregation function
hu: Összesítő függvény

en: Restrict to current user
hu: Korlátozás az aktuális felhasználóra

en: Percentage (Fivestar style)
hu: Százalék (Fivestar stílus)

en: Point-based (Digg style)
hu: Pont alapú (Digg stílus)

en: Rebuilt all voting results.
hu: Összes szavazási eredmény újraépítése.

en: Treat missing votes as zeros
hu: Elveszett szavazatok nullaként történő kezelése
