Voting API (7.x-2.5) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Value
pt: Valor

en: all
pt: todos

en: Tag
pt: Etiqueta

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: User
pt: Utilizador

en: Points
pt: Pontos

en: Voting
pt: Votação

en: Never
pt: Nunca

en: Appearance
pt: Aparência

en: Number of votes
pt: Número de votos

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Votes
pt: Votos

en: Function
pt: Função

en: comments
pt: comentários

en: Immediately
pt: Imediatamente

en: Vote tallying
pt: Contagem de votos

en: Provides a shared voting API for other modules.
pt: Fornece uma API de votação compartilhada para outros módulos.

en: nodes
pt: nós

en: Current user
pt: Utilizador atual

en: Value type
pt: Tipo de valor

en: Generate votes
pt: Gerar votos

en: The IP address of the user who cast the vote.
pt: O endereço de IP do utilizador que exerceu o voto.
