Voting API (7.x-2.6) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Votes
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་
