Voting API (7.x-2.6) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Tag
hr: Oznaka

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Never
hr: Nikada

en: Appearance
hr: Izgled

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Votes
hr: Glasova

en: Function
hr: Funkcija

en: comments
hr: komentari

en: Provides a shared voting API for other modules.
hr: Omogućava korištenje dijeljenog API-ja za glasovanja drugim modulima

en: Current user
hr: Trenutni korisnik
