Voting API (7.x-2.7) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Votes
bo: འདེམས་ཤོག

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: Value type
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་རིགས
