Voting API (7.x-2.7) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Value
he: ערך

en: all
he: הכל

en: Tag
he: תגית

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Points
he: נקודות

en: Voting
he: הצבעה

en: Never
he: אף פעם

en: Appearance
he: מראה

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Votes
he: הצבעות

en: Function
he: פונקציה

en: comments
he: תגובות

en: Immediately
he: מיידית

en: Do it!
he: עשה זאת!

en: nodes
he: פריטי תוכן (nodes)

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Value type
he: סוג ערך

en: An optional tag to group multi-criteria results.
he: תג אפשרי לקיבוץ תוצאות מרובות קריטריונים
