Voting API (7.x-2.7) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Value
te: విలువ

en: all
te: అన్నీ

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Current user
te: ప్రస్తుత వాడుకరి
