Voting API (7.x-2.8) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: all
be: усе(ё)

en: Tag
be: Тэма

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Never
be: Ніколі

en: Appearance
be: Знешнасць

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Votes
be: Галасы

en: Function
be: Функцыя

en: comments
be: каментары

en: nodes
be: матар'ялы

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік
