Voting API (7.x-2.8) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: all
et: kõik

en: Tag
et: Sildid

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Points
et: Punktid

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Appearance
et: Välimus

en: Votes
et: Hääled

en: Function
et: Funktsioon

en: comments
et: kommentaarid

en: nodes
et: postitused

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Value type
et: Väärtuse tüüp
