Voting API (7.x-2.8) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Value
gl: Valor

en: all
gl: todos

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Points
gl: Puntos

en: Voting
gl: Votando

en: Never
gl: Nunca

en: Percent
gl: Porcentaxe

en: Appearance
gl: Apariencia

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Votes
gl: Votos

en: Function
gl: Función

en: comments
gl: comentarios

en: Immediately
gl: Inmediatamente

en: Do it!
gl: Faino!

en: nodes
gl: nodos

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Value type
gl: Tipo de valor
