Voting API (7.x-2.8) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Value
hi: मान

en: all
hi: सभी

en: Tag
hi: अंकितक

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Percent
hi: प्रतिशत

en: Appearance
hi: भेष

en: IP Address
hi: IP पता

en: Votes
hi: मत

en: comments
hi: टिप्पणियाँ
