Voting API (7.x-2.8) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Tag
jv: Tautan

en: User
jv: Panganggo

en: Never
jv: Ora tahu

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Function
jv: Fungsi

en: Current user
jv: Panganggo saiki
