Voting API (7.x-2.8) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Never
kk: Ешқашан

en: Votes
kk: Дауыстар
