Voting API (7.x-2.8) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: all
lt: visi

en: Tag
lt: Žymė

en: User
lt: Narys

en: Points
lt: Taškai

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Never
lt: Niekada

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Votes
lt: Balsai

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: comments
lt: komentarai

en: Current user
lt: Dabartinis narys
