Voting API (7.x-2.8) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Value
oc: Valor

en: all
oc: tot

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Points
oc: Punts

en: Never
oc: Pas jamai

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Votes
oc: Vòtes

en: Function
oc: Foncion

en: comments
oc: comentaris

en: nodes
oc: nosèls

en: Current user
oc: Utilizaire actual

en: Value type
oc: Tipe de valor
