Voting API (7.x-2.9) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: all
cs: vše

en: Tag
cs: Štítek

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Points
cs: Body

en: Voting
cs: Hlasování

en: Never
cs: Nikdy

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Number of votes
cs: Počet hlasů

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Votes
cs: Hlasy

en: Function
cs: Funkce

en: comments
cs: komentáře

en: nodes
cs: uzly

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Average vote
cs: Průměrný hlas

en: Vote results
cs: Výsledky hlasování
