Voting API (7.x-2.9) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Value
it: Valore

en: all
it: tutto

en: Tag
it: Etichetta

en: User
it: Utente

en: Never
it: Mai

en: Appearance
it: Aspetto

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Votes
it: Voti

en: Function
it: Funzione

en: comments
it: commenti

en: nodes
it: nodi

en: Current user
it: Utente corrente

en: Value type
it: Tipo di valore
