Voting API Entity (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
