Voting API Entity (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
