Voting API Entity (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Tag
cs: Štítek

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity
