Voting API Entity (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Value
de: Wert

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User
de: Benutzer

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: Vote ID
de: Stimmen-ID
