Voting API Entity (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Tag
et: Sildid

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Entity ID
et: Olemi ID
