Voting API Entity (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Tag
eu: Etiketa

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Entity type
eu: Entitate mota
