Voting API Entity (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Entity ID
gl: ID da entidade
